Lastno delo - montaža opreme

Moderatorji: rpakiznlenardicsimonisekp

Odgovori
jmotaln
Prispevkov: 0
Pridružen: 29 Feb 2016, 11:31

Lastno delo - montaža opreme

Pozdravljeni,

Upravičenec (pravna oseba) želi uveljavljati stroške vgradnje opreme kot lastno delo. Oprema bo zamenjana v manj zahtevnem objektu. Prosim za naslednje odgovore:
- Ker bo oprema zamenjana bo potrebna tudi demontaža stare opreme - ali lahko uveljavljamo stroške demontaže stare opreme, kot lastno delo ali le stroške montaže nove opreme?
- Ali razumemo prav, da je potrebno v tem primeru (torej lastne montaže opreme) priložiti popis izvedenih del, podpisan s strani odgovorne osebe končnega prejemnika, vse skupaj pa mora nato pregledati in potrditi odgovorni projektant (neodvisni nadzor)?

Hvala in lp
lrojec

Re: Lastno delo - montaža opreme

Lastno delo pri ureditvi manj zahtevnih objektov ni upravičen strošek.
Odgovori

Vrni se na “8. JR za leto 2017 za naložbe kmetijskih gospodarstev v lastno primarno pridelavo kmetijskih proizvodov (datum objave: 28. 7. 2017)”