Stran 1 od 1

Voda

Objavljeno: 21 Avg 2025, 12:29
Napisal/-a Janez Novak
Spoštovani,

ali je možno prijaviti investicijo v povezavi s polnjenjem vode?
Kaj pa vode z okusi? Se to smatra kot predelava, če se vodi dodajajo razni dodatki.
Predmet nakupa bi bila polnilna linija.

Hvala in lep pozdrav,
Janez Novak

Re: Voda

Objavljeno: 28 Avg 2025, 05:30
Napisal/-a rpakiz
Voda ni proizvod iz Priloge 1 k Pogodbi o delovanju Evropske unije, in kot taka in podobna naložba ni upravičen strošek.