Voda
Objavljeno: 21 Avg 2025, 12:29
Spoštovani,
ali je možno prijaviti investicijo v povezavi s polnjenjem vode?
Kaj pa vode z okusi? Se to smatra kot predelava, če se vodi dodajajo razni dodatki.
Predmet nakupa bi bila polnilna linija.
Hvala in lep pozdrav,
Janez Novak
ali je možno prijaviti investicijo v povezavi s polnjenjem vode?
Kaj pa vode z okusi? Se to smatra kot predelava, če se vodi dodajajo razni dodatki.
Predmet nakupa bi bila polnilna linija.
Hvala in lep pozdrav,
Janez Novak