Višina stroškov in višina subvencije
Objavljeno: 26 Jan 2026, 10:50
Maksimalna višina priznanih stroškov je Vrednost v €/enoto X enota, ki jo ima nek stroj, brez DDV. Višina subvencije je 40% te vrednosti.
Ali je potrebo pri oddaji vloge predložiti predračun?
Če je ob oddaji zahtevka cena stroja višja od maksimalne višine priznanih stroškov se izplača 40% maksimalne cene, v primeru, pa da je cena stroja nižja se izplača 40% cene kupljenega stroja, brez DDV?
Ali je potrebo pri oddaji vloge predložiti predračun?
Če je ob oddaji zahtevka cena stroja višja od maksimalne višine priznanih stroškov se izplača 40% maksimalne cene, v primeru, pa da je cena stroja nižja se izplača 40% cene kupljenega stroja, brez DDV?