Okoljski faktor - K4 traktor
Objavljeno: 02 Feb 2026, 13:57
Ali si prav razlagamo da za zadostitev tega kriterija zadoščajo polovičke ali tretjinke? Na predstavitvi razpisa je bilo rečeno, da zadoščata 2 polovički v vsako smer vožnje.
Spletni forum ARSKTRP in MKGP
https://forum2.arsktrp.gov.si/