Stran 1 od 1

Okoljski faktor - K4 traktor

Objavljeno: 02 Feb 2026, 13:57
Napisal/-a zvoglar
Ali si prav razlagamo da za zadostitev tega kriterija zadoščajo polovičke ali tretjinke? Na predstavitvi razpisa je bilo rečeno, da zadoščata 2 polovički v vsako smer vožnje.

Re: Okoljski faktor - K4 traktor

Objavljeno: 03 Feb 2026, 14:53
Napisal/-a rzgajnar
Da. Če je traktor opremljen z menjalnikom, ki omogoča elektrohidravlično spreminjanje prestave brez uporabe vozne sklopke (pogovorno »polovička«) izpolnjuje pogoje za K4.