Stran 1 od 1

izjavo o namenski rabi naložbe

Objavljeno: 05 Feb 2026, 12:26
Napisal/-a traktoristtt
Pozdravljeni

2. izjavo o namenski rabi naložbe ali dela naložbe, če se je naložba ali del naložbe uporabljal pred vložitvijo zahtevka za izplačilo sredstev;




Namen imamo kupiti aprila traktor kolesnik, ter dokupiti nadgradnjo ter vitel v oktobru.

Če na to izjavo napišemo da smo del nalozbe, traktor kolesnik uporabljali za delo v gozdu, recimo 200 ur preden smo ga poslali na nadgradnjo+ vitel, je s tem kaj narobe ?

Najbrž isto velja za vitel če je uporabljen v gozdu pred vlozitvijo zahtevta, je treba to na tej izjavi napisati, ozirom bi bilo lahko pri tem kaj problematičnega?

Nakupi bodo opravljeni vsi po oddani vlogi.




Lp

Re: izjavo o namenski rabi naložbe

Objavljeno: 06 Feb 2026, 09:28
Napisal/-a rzgajnar
Nič ni narobe, če se oprema uporablja za namen, ki je predviden z javnem razpisu, opremo lahko kupiti v različnih časovnih obdobjih.