izjavo o namenski rabi naložbe
Objavljeno: 05 Feb 2026, 12:26
Pozdravljeni
2. izjavo o namenski rabi naložbe ali dela naložbe, če se je naložba ali del naložbe uporabljal pred vložitvijo zahtevka za izplačilo sredstev;
Namen imamo kupiti aprila traktor kolesnik, ter dokupiti nadgradnjo ter vitel v oktobru.
Če na to izjavo napišemo da smo del nalozbe, traktor kolesnik uporabljali za delo v gozdu, recimo 200 ur preden smo ga poslali na nadgradnjo+ vitel, je s tem kaj narobe ?
Najbrž isto velja za vitel če je uporabljen v gozdu pred vlozitvijo zahtevta, je treba to na tej izjavi napisati, ozirom bi bilo lahko pri tem kaj problematičnega?
Nakupi bodo opravljeni vsi po oddani vlogi.
Lp
2. izjavo o namenski rabi naložbe ali dela naložbe, če se je naložba ali del naložbe uporabljal pred vložitvijo zahtevka za izplačilo sredstev;
Namen imamo kupiti aprila traktor kolesnik, ter dokupiti nadgradnjo ter vitel v oktobru.
Če na to izjavo napišemo da smo del nalozbe, traktor kolesnik uporabljali za delo v gozdu, recimo 200 ur preden smo ga poslali na nadgradnjo+ vitel, je s tem kaj narobe ?
Najbrž isto velja za vitel če je uporabljen v gozdu pred vlozitvijo zahtevta, je treba to na tej izjavi napisati, ozirom bi bilo lahko pri tem kaj problematičnega?
Nakupi bodo opravljeni vsi po oddani vlogi.
Lp