Stran 1 od 1

Bio olje

Objavljeno: 14 Apr 2026, 20:50
Napisal/-a maksi.sprajc
Pozdravljeni,

Zanima me ali je potrebno za namestitev biotsko razgradljivih olj v hidravlični sistem imeti skupen račun z gozdarsko prikolico ali pa je lahko ločen račun za samo bio olje, ki si ga potem sam namestim v stroj kajti v tujini nekateri prodajalci strojev ne dobavljajo opremo z nameščenim bio oljem?

Hvala in lp.

Re: Bio olje

Objavljeno: 16 Apr 2026, 11:14
Napisal/-a rzgajnar
Lahko je na ločenem računu.