Pogodba o vodenju evidenc za 2010
Objavljeno: 20 Dec 2010, 08:30
Pozdravljeni!
Imam eno vprašanje glede FADN oziroma pogodbe, ki jo je ministrstvo pošiljalo za vodenje FADN za obdobje enega leta.
konec septembra smo podpisali pogodbo s strani ministrstva za obdobje enega leta za vodenje FADN glede katere me zanima zakaj moramo v računovodstvo (telefonski razgovor z računovodstvom, ki naj bi to leto vodilo FADN) poslati podatke za celo leto 2010, saj pogodba velja od septembra 2010 do septembra 2011, kar pomeni da bodo gospodarstva morala vse obrazce katere imajo že doma izpolnjene- katere vodijo FADN že celo leto- ponovno prepisati za celo leto in poslati v računovodstvo? Zakaj pogodbe ne začnejo veljati s 1.1.2011 in bi podatke prejemali sproti. Tako pa bo potrebno sedaj pošiljati vse za nazaj. Glede na to, da je pogodba podpisana za eno leto se pravi do septembra naslednjega leta me zanima kako bodo potem zaključili leto 2011, očitno bo potrebno pošiljati do decembra. Zakaj take pogodbe? Boljši bi bil dogovor od 1.1.2011 do 31.12.2011.
Zahvaljujem se Vam za odgovor.
Imam eno vprašanje glede FADN oziroma pogodbe, ki jo je ministrstvo pošiljalo za vodenje FADN za obdobje enega leta.
konec septembra smo podpisali pogodbo s strani ministrstva za obdobje enega leta za vodenje FADN glede katere me zanima zakaj moramo v računovodstvo (telefonski razgovor z računovodstvom, ki naj bi to leto vodilo FADN) poslati podatke za celo leto 2010, saj pogodba velja od septembra 2010 do septembra 2011, kar pomeni da bodo gospodarstva morala vse obrazce katere imajo že doma izpolnjene- katere vodijo FADN že celo leto- ponovno prepisati za celo leto in poslati v računovodstvo? Zakaj pogodbe ne začnejo veljati s 1.1.2011 in bi podatke prejemali sproti. Tako pa bo potrebno sedaj pošiljati vse za nazaj. Glede na to, da je pogodba podpisana za eno leto se pravi do septembra naslednjega leta me zanima kako bodo potem zaključili leto 2011, očitno bo potrebno pošiljati do decembra. Zakaj take pogodbe? Boljši bi bil dogovor od 1.1.2011 do 31.12.2011.
Zahvaljujem se Vam za odgovor.