Težava pri poročilu o gibanju

Moderatorji: mbogovicjdular

Odgovori
agabrijel

Težava pri poročilu o gibanju

Ko vnašam poročilo za gibanje in ko naredim enega ter ga shranim in želim začeti novega za naslednji mesec mi to, kar vnašam v naslednji mesec spremeni v iste številke tudi v prejšnjem poročilu za gibanje.
Delam pa s programom, ki smo ga dobili na izobraževanju v Celju.

Kaj bi to lahko bilo? Je to le napačen postopek vnašanja?
agabrijel

Re: Težava pri poročilu o gibanju

Ko poročilo vnesete in ga shranite, obvezno pritisnite še gumb Zapri.

V kolikor ga ne zaprete, ostane odprt in ko odprete novega v bistvu pokaže starega, že odprtega, zato se zdi, kot da so podatki isti (samo po podatkih v naslovni vrstici programa lahko vidite, da gre za isto temeljnico kot prej).
Odgovori

Vrni se na “FADN”