Vprašanje št. 3 na predstavitvi 8. JR 10.1.2013
Objavljeno: 15 Jan 2013, 10:32
Glede pogodbe o sklenitvi delovnega razmerja? Ali mora delovno razmerje za namen investicije skleniti občina prijaviteljica? Ali lahko delovno razmerje sklene upravitelj investicije?
Sklenjeno pogodbo med občino in upravljavce bo določila zaposlitev nove osebe. V pogodbi o delovnem razmerju pa bodo zapisane delovne obveznosti za delo s prijavljeno investicijo. Strošek občine za delovno mesto tako nastane kot plačilo obveznosti iz pogodbe z upravljavcem. Gre za podporo 3 predmeta: infrastruktura.
Sklenjeno pogodbo med občino in upravljavce bo določila zaposlitev nove osebe. V pogodbi o delovnem razmerju pa bodo zapisane delovne obveznosti za delo s prijavljeno investicijo. Strošek občine za delovno mesto tako nastane kot plačilo obveznosti iz pogodbe z upravljavcem. Gre za podporo 3 predmeta: infrastruktura.