Zmanjšanje površin za več kot 10% - II.
Objavljeno: 03 Mar 2015, 10:15
Glede na to, da čakamo še na prejšnji odgovor upam, da bo na novo vprašanje z novejšim datumom hitrejši odgovor.
Kako je z zmanjšanjem površin za več kot 10%. Kmet vstopi v KOPOP POZ z 15 ha in v četrtem letu izgubi 2 ha KZ. Za koliko let vrača sredstva in kakšen del sredstev?
Ali jih lahko nadomesti z drugimi zemljišči - njivami, tudi v primeru da je to izven dovoljenega 10% območja.
Odgovor na to vprašanje je zelo pomembno in bo marsikoga prepričal ali odvrnil od vstopa v ukrep.
lp
Kako je z zmanjšanjem površin za več kot 10%. Kmet vstopi v KOPOP POZ z 15 ha in v četrtem letu izgubi 2 ha KZ. Za koliko let vrača sredstva in kakšen del sredstev?
Ali jih lahko nadomesti z drugimi zemljišči - njivami, tudi v primeru da je to izven dovoljenega 10% območja.
Odgovor na to vprašanje je zelo pomembno in bo marsikoga prepričal ali odvrnil od vstopa v ukrep.
lp