evidence o delovnih opravilih
Objavljeno: 04 Jun 2015, 10:17
Na obrazec evidence o delovnih opravilih je mogoče napisati več gerkov, vendar je teh vrstic za vpis gerkov zelo malo.
Ker imamo pri nas na tereno kmetije z veliko gerkov me zanima a bo tudi tako pravilno, če kmet na evidečni list namesto gerkov napiše, da le-ta evidenca zajema
gerke iz seznama 1.
Seznam 1: koruza zrno za leto 2015
za evidenčnim listom pa imajo priložen seznam gerkov z vsemi potrebnimi podatki, ter seštevkom površin koruze zrno za leto 2015.
Ker imamo pri nas na tereno kmetije z veliko gerkov me zanima a bo tudi tako pravilno, če kmet na evidečni list namesto gerkov napiše, da le-ta evidenca zajema
gerke iz seznama 1.
Seznam 1: koruza zrno za leto 2015
za evidenčnim listom pa imajo priložen seznam gerkov z vsemi potrebnimi podatki, ter seštevkom površin koruze zrno za leto 2015.