Stran 1 od 1

Vodenje evidenc o delovnih opravilih

Objavljeno: 15 Jul 2015, 10:48
Napisal/-a micka
V KOPOP programu je edina operacija Reja lokalnih pasem, ki jim grozi prenehanje reje.
Potem je potrebno voditi le slednjo evidenco, drugih ni potrebno voditi, kljub temu da so gerki, ki se jih pase/kosi; torej evidence o delovnih opravilih za travinje oz. pašnike ni potrebno voditi.
Hvala

Re: Vodenje evidenc o delovnih opravilih

Objavljeno: 17 Jul 2015, 14:17
Napisal/-a tsilaj
Če je KMG vključen le v operacijo Reja lokalnih pasem, ki jim grozi prenehanje reje, potem evidenc za delovna opravila na kmetijskih zemljiščih ni potrebno voditi. Kljub temu pa je potrebno voditi predpisane evidence o uporabi gnojil ter fitofarmacevtskih sredstev, za celoten KMG.