NOSILEC KMG MIDa
Objavljeno: 05 Avg 2015, 11:00
Bodoči mlad prevzemnik je živel na svoji kmetiji. Na njej je imel tudi svoj KMGMID (konec junija je preteklo 18 mesecev od njegove vzpostavitve. Marca 2015 se je odselil nazaj k svojim staršem (drug naslov) in to kmetijo je prevzela njegova sestra - je nosilka KMG MIDa.
Prej imenovani mlad prevzemnik bi prevzel očetovo kmetijo. Ali ima pogoj prijave na razpis (vzpostavitev kmetije), ker je bil že nosilec KMG MIDa pred 18 meseci, vendar ne tega, ki ga ima kmetija, ki jo bo prevzel?
Za vaš odgovor se Vam lepo zahvaljujem in Vas lepo pozdravljam, Ana
Prej imenovani mlad prevzemnik bi prevzel očetovo kmetijo. Ali ima pogoj prijave na razpis (vzpostavitev kmetije), ker je bil že nosilec KMG MIDa pred 18 meseci, vendar ne tega, ki ga ima kmetija, ki jo bo prevzel?
Za vaš odgovor se Vam lepo zahvaljujem in Vas lepo pozdravljam, Ana