prispevek v naravi
Objavljeno: 11 Apr 2016, 11:57
Vlagatelj ima 10 zaposlenih. Nosilec pa je edini član kmetije. Zaposleni so v RKG vpisani pod druge subjekte na kmetiji.
Ali razumem pravilno vaš odgovor na forumu, da tudi v tem primeru lahko upoštevam pri prispevku v naravi samo nosilca, kljub temu, da so delavci zaposleni za polni delovni čas, res pa v RKG niso navedeni kot člani kmetije.
Hvala. LP,
Ali razumem pravilno vaš odgovor na forumu, da tudi v tem primeru lahko upoštevam pri prispevku v naravi samo nosilca, kljub temu, da so delavci zaposleni za polni delovni čas, res pa v RKG niso navedeni kot člani kmetije.
Hvala. LP,