Stran 1 od 1

prispevek v naravi

Objavljeno: 11 Apr 2016, 11:57
Napisal/-a mavbersek
Vlagatelj ima 10 zaposlenih. Nosilec pa je edini član kmetije. Zaposleni so v RKG vpisani pod druge subjekte na kmetiji.
Ali razumem pravilno vaš odgovor na forumu, da tudi v tem primeru lahko upoštevam pri prispevku v naravi samo nosilca, kljub temu, da so delavci zaposleni za polni delovni čas, res pa v RKG niso navedeni kot člani kmetije.

Hvala. LP,

Re: prispevek v naravi

Objavljeno: 12 Apr 2016, 13:57
Napisal/-a lrojec
Pri kmetiji je upravičenec nosilec kmetije zato prispevek v naravi priznamo nosilcu in članom kmetije. Pri podjetju je upravičenec podjetje, zato pri prispevku v naravi upoštevamo tudi delo zaposlenih v podjetju preko internega obračuna delovnih nalog.