Stran 1 od 1

vstopni prag: čebele

Objavljeno: 12 Maj 2017, 10:23
Napisal/-a tkmeticskof
Mladi kmet bo prevzel kmetijo od stare mame (dober ha zemljišč). Letos je že oddal ZV na svoje ime. Na razpis bo vstopal s čebeljimi družinami (vsaj 60).
Ali mora tudi čebelje družine prevzet od stare mame, ali jih lahko sedaj kupi (vse) oz. dokupi, kolikor mu jih pač manjka?

Hvala.
LP, Tatjana

Re: vstopni prag: čebele

Objavljeno: 12 Maj 2017, 12:55
Napisal/-a rsaje
Čebelje družine lahko tudi kupi oz dokupi kolikor mu jih manjka.