vstopni prag: čebele
Objavljeno: 12 Maj 2017, 10:23
Mladi kmet bo prevzel kmetijo od stare mame (dober ha zemljišč). Letos je že oddal ZV na svoje ime. Na razpis bo vstopal s čebeljimi družinami (vsaj 60).
Ali mora tudi čebelje družine prevzet od stare mame, ali jih lahko sedaj kupi (vse) oz. dokupi, kolikor mu jih pač manjka?
Hvala.
LP, Tatjana
Ali mora tudi čebelje družine prevzet od stare mame, ali jih lahko sedaj kupi (vse) oz. dokupi, kolikor mu jih pač manjka?
Hvala.
LP, Tatjana