Stran 1 od 1

Upravičenost strpškov - skladišče in namakalni sistem

Objavljeno: 05 Sep 2017, 09:31
Napisal/-a kkfunda
Pozdravljeni,

Na vas se obračam z naslednjima vprašanjema:
1. Ali je prispevek za priključek, ki se plača vodovodnemu podjetju ob postavitvi namakalnega sistema upravičen strošek. Če je odgovor pritrdilen me zanima, kam ga uvrščamo? Med splošne stroške ali v že zastavljeno max. vrednost?

2. Ali je gradnja enostavnega skladišča, ki se bo uporabljal izključno za shranjevanje zemlje, ki se uporablja za sajenje sadik upravičen strošek ali ne?

Že v naprej se vam zahvaljujem za pomoč.

Re: Upravičenost strpškov - skladišče in namakalni sistem

Objavljeno: 12 Sep 2017, 13:38
Napisal/-a lrojec
1. Ni upravičen strošek.
2. Je upravičen strošek.