Upravičenost strpškov - skladišče in namakalni sistem
Objavljeno: 05 Sep 2017, 09:31
Pozdravljeni,
Na vas se obračam z naslednjima vprašanjema:
1. Ali je prispevek za priključek, ki se plača vodovodnemu podjetju ob postavitvi namakalnega sistema upravičen strošek. Če je odgovor pritrdilen me zanima, kam ga uvrščamo? Med splošne stroške ali v že zastavljeno max. vrednost?
2. Ali je gradnja enostavnega skladišča, ki se bo uporabljal izključno za shranjevanje zemlje, ki se uporablja za sajenje sadik upravičen strošek ali ne?
Že v naprej se vam zahvaljujem za pomoč.
Na vas se obračam z naslednjima vprašanjema:
1. Ali je prispevek za priključek, ki se plača vodovodnemu podjetju ob postavitvi namakalnega sistema upravičen strošek. Če je odgovor pritrdilen me zanima, kam ga uvrščamo? Med splošne stroške ali v že zastavljeno max. vrednost?
2. Ali je gradnja enostavnega skladišča, ki se bo uporabljal izključno za shranjevanje zemlje, ki se uporablja za sajenje sadik upravičen strošek ali ne?
Že v naprej se vam zahvaljujem za pomoč.