Stran 1 od 1

DŽ in rekonstrukcija strojne lope na živinorejski kmetiji

Objavljeno: 07 Sep 2017, 11:20
Napisal/-a mpizmoht
Pozdravljeni!
Kmet bo rekonstruiral strojno lopo in dvorišče. Vključen je v ukrep DŽ. Kmetija je usmerjena izključno v govedorejo. Ali lahko uveljavi višji delež podpore za 10%?

Re: DŽ in rekonstrukcija strojne lope na živinorejski kmetij

Objavljeno: 21 Sep 2017, 13:33
Napisal/-a lrojec
V kolikor se bosta strojna lopa oz. dvorišče uporabljala za namen govedereje, se lahko uveljavlja višji delež.