Stran 1 od 1

Lastno delo - montaža opreme

Objavljeno: 13 Sep 2017, 05:44
Napisal/-a jmotaln
Pozdravljeni,

Upravičenec (pravna oseba) želi uveljavljati stroške vgradnje opreme kot lastno delo. Oprema bo zamenjana v manj zahtevnem objektu. Prosim za naslednje odgovore:
- Ker bo oprema zamenjana bo potrebna tudi demontaža stare opreme - ali lahko uveljavljamo stroške demontaže stare opreme, kot lastno delo ali le stroške montaže nove opreme?
- Ali razumemo prav, da je potrebno v tem primeru (torej lastne montaže opreme) priložiti popis izvedenih del, podpisan s strani odgovorne osebe končnega prejemnika, vse skupaj pa mora nato pregledati in potrditi odgovorni projektant (neodvisni nadzor)?

Hvala in lp

Re: Lastno delo - montaža opreme

Objavljeno: 22 Sep 2017, 12:19
Napisal/-a lrojec
Lastno delo pri ureditvi manj zahtevnih objektov ni upravičen strošek.