Stran 1 od 1

NOVOGRADNJA DVORIŠČA

Objavljeno: 07 Nov 2017, 08:35
Napisal/-a helena.kapun
Kaj se šteje za novogradnjo dvorišča? Ali je obvezno, da je na dvorišču asfalt ali je dovolj, da je izkop utrditev dvorišča in po vrhu nasipan kot posip črni gramoz? Gre namreč za turistično kmetijo, ki bi jim asfalt kot tak kazil izgled.
Hvala za odgovor

Re: NOVOGRADNJA DVORIŠČA

Objavljeno: 08 Nov 2017, 14:14
Napisal/-a lrojec
Obvezno asfalt oz. beton.