Stran 1 od 1

POSTAVITEV PAŠNIKA IN ZAKUP ZEMLJIŠČ

Objavljeno: 10 Nov 2017, 09:10
Napisal/-a ademsar
Načrtovana investicija je postavitev pašnika. Ali je upravičena naložba tudi na površinah, ki jih letos še nima v zakupu, niti ne vpisane med svojimi GERKi? So v lasti soseda, ki je v letošnjem letu še sam oddal ZV, naslednje leto pa jih bo vlagatelj pripisal na svoj MID.

Če površine prenese že sedaj - ali lahko kandidira?

Hvala Ana

Re: POSTAVITEV PAŠNIKA IN ZAKUP ZEMLJIŠČ

Objavljeno: 15 Nov 2017, 13:49
Napisal/-a lrojec
Je upravičen strošek, ob zaključku mora imeti vlagatelj pašnike vpisane v RKG.