Nakup najemnih površin
Objavljeno: 15 Nov 2017, 12:02
Kmetija bo kupila 30 arov zemlje, katero pa tudi že sedaj obdeluje in ima vpisano v GERKih na svojem MIDu. Tako do povečanja površin kmetijskih zemljišč sploh ne bo prišlo. Ali je tak nakup upravičen strošek? Če da, pod kateri razvojni cilj ga uvrstit?