Stran 1 od 1

Nakup najemnih površin

Objavljeno: 15 Nov 2017, 12:02
Napisal/-a mluznar
Kmetija bo kupila 30 arov zemlje, katero pa tudi že sedaj obdeluje in ima vpisano v GERKih na svojem MIDu. Tako do povečanja površin kmetijskih zemljišč sploh ne bo prišlo. Ali je tak nakup upravičen strošek? Če da, pod kateri razvojni cilj ga uvrstit?

Re: Nakup najemnih površin

Objavljeno: 15 Nov 2017, 13:12
Napisal/-a nkolenc
Ker v konkretnem primeru ne gre za zasledovanje cilja 1.5 Povečanje obsega kmetijskih zemljišč, to ni upravičen strošek.