Uporabno dovoljenje pri strojni lopi
Objavljeno: 17 Nov 2017, 13:58
Kmet bi rad investiral v obnovo oken in vrat na strojni lopi. Ima odločbo iz leta 1980, s katero mu je bila dovoljena gradnja omenjene strojne lope. Ali mora imeti tudi uporabno dovoljenje?
Lep pozdrav!
Štefka Goltnik
Lep pozdrav!
Štefka Goltnik