Stran 1 od 1

Uporabno dovoljenje pri strojni lopi

Objavljeno: 17 Nov 2017, 13:58
Napisal/-a sgoltnik
Kmet bi rad investiral v obnovo oken in vrat na strojni lopi. Ima odločbo iz leta 1980, s katero mu je bila dovoljena gradnja omenjene strojne lope. Ali mora imeti tudi uporabno dovoljenje?
Lep pozdrav!

Štefka Goltnik

Re: Uporabno dovoljenje pri strojni lopi

Objavljeno: 21 Nov 2017, 08:01
Napisal/-a nkolenc
Za potrebe ukrepa M06.3 dovoljenja niso potrebna, vlagatelj pa je dolžan upoštevati področno zakonodajo v konkretnem primeru za gradnjo oz. obnovo.