Stran 1 od 1

zavihek Kmetijsko gospodarstvo

Objavljeno: 23 Nov 2017, 15:06
Napisal/-a sdrnovsek
Po navodilih je zavihek v aplikaciji za vnos vloge namenjen vnosu podatkov v primeru, ko razvojni cilj prispeva k obnovi, novogradnji objektov oz. nakupu ali zamenjavi obstoječe opreme in mehanizacije.
Ali se zahteva popis mehanizacije, opreme in objektov...vsega kar je na kmetijskem gospodarstvu? Ali pa je dovolj, da se popiše le npr. objekt, ki se ga npr. obnavlja? Ali pa npr. da se napiše le eno mehanizacijo, v katero se bo investiralo?

Re: zavihek Kmetijsko gospodarstvo

Objavljeno: 24 Nov 2017, 06:46
Napisal/-a nkolenc
Popisati je potrebno zgradbe , kmetijsko mehanizacijo in strojno opremo na KMG na dan oddaje vloge, ki je predmet investicije.