Stran 1 od 1

Zavihek Kmetijsko gospodarstvo

Objavljeno: 27 Nov 2017, 12:15
Napisal/-a tkmeticskof
V odgovoru dne 24.11.2017 ste odgovorili, da je potrebno v ta zavihek navesti VSO kmetijsko opremo in mehanizacijo ter zgradbe na KMG na dan oddaje vloge.
Na izobraževanju, dne 17.10.2017 pa nam je bilo povedano (imam zapisano v zapiskih), da je potrebno vnesti le opremo, mehanizacijo oz. zgradbe, ki so predmet naložbe.
Glede na to, da je že kar nekaj vlog oddanih na prvotni način, nas zanima:
1. Ali je res potrebno navajati vso opremo, mehanizacijo in zgradbe, ali ne?
2. V primeru, da je to res potrebno, ali moramo za že oddane vloge narediti samodejno dopolnitev?

Hvala.

LP, Tatjana

Re: Zavihek Kmetijsko gospodarstvo

Objavljeno: 27 Nov 2017, 13:04
Napisal/-a nkolenc
Potrebno je navesti vso strojno opremo, kmetijsko mehanizacijo in zgradbe na KMG na dan oddaje vloge, ki so predmet naložbe.
Že oddane vloge je potrebno dopolniti s potrebnimi podatki tako stolpec "obstoječe stanje" kot tudi stolpec "stanje po naložbi".