Stran 1 od 1

investicijsko vzdrževanje (2)

Objavljeno: 06 Dec 2017, 07:43
Napisal/-a mojcav
Vlagatelj bi na objektu za shranjevanje kmetijske mehanizacije vgradil betonsko ploščo v objektu ( na višini cca 3 m). Pridobil je vsa potrebna dovoljenja. Ali se ta "poseg" smatra kot investicijsko vzdrževanje?

Re: investicijsko vzdrževanje (2)

Objavljeno: 06 Dec 2017, 12:46
Napisal/-a nkolenc
V primeru vgradnje betonske plošče ne gre investicijsko vzdrževanje, zato omenjena naložba ne more biti predmet tega JR. Predlagamo, da se vlagatelj za omenjeno naložbo obrne na podukrep 4.1.