Stran 1 od 1

Obnovitev zbiralnika vode

Objavljeno: 13 Dec 2017, 14:48
Napisal/-a mrakic
Vlagatelj ima že star zbiralnik vode (»šterno«), ki ni v funkciji. Rad bi jo obnovil in speljal povezavo iz streh. Ali gre to lahko pod cilj 2.9.?

Re: Obnovitev zbiralnika vode

Objavljeno: 13 Dec 2017, 14:48
Napisal/-a mrakic
Da. V tem primeru priporočamo, da se poslika stanje pred začetkom del in ob koncu investicije. Poleg tega pa naj zahtevku za izplačilo sredstev priloži še račune.