Stran 1 od 1

strošek naložbe

Objavljeno: 08 Jan 2018, 14:13
Napisal/-a ezupan
Kmetija ima kot razvojni cilj izbran IKT. Kot stroški naložbe pa bo imel IKT in nakup zemljišča, ki pa ga že uporablja (že vrisan GERK) in ne gre za povečanje površin v upravljanju. Zato tudi nisem izbrala tega kot razvojni cilj. Moti pa me, da moram pod Stroške naložbe-upravičeni stroški prav tako izbrati razvojni cilj 1.5 povečanje obsega kmet. zemljišč v upravljanju glede na vstopne vrednosti. Če tega ne izberem me aplikacija ne spusti naprej, kljub temu, da ne gre za to. Ali bo to v redu?

Re: strošek naložbe

Objavljeno: 09 Jan 2018, 09:04
Napisal/-a nkolenc
V tem primeru izberete samo strošek IKT opreme, nakupa zemljišča v primeru, da ne gre vsaj za 5 % povečanje obsega proizvodnih kapacitet ne morete izbrati kot strošek in cilj.