RE: strošek naložbe
Objavljeno: 09 Jan 2018, 13:11
Vprašanje zastavljam drugače - ali lahko nakup parcele, ki jo ima kmet že v uporabi (že vrisan GERK) dam samo pod stroške in ne kot cilj (ker ne gre za povečanje)?
Spletni forum ARSKTRP in MKGP
https://forum2.arsktrp.gov.si/