Stran 1 od 1

RE: strošek naložbe

Objavljeno: 09 Jan 2018, 13:11
Napisal/-a ezupan
Vprašanje zastavljam drugače - ali lahko nakup parcele, ki jo ima kmet že v uporabi (že vrisan GERK) dam samo pod stroške in ne kot cilj (ker ne gre za povečanje)?

Re: RE: strošek naložbe

Objavljeno: 09 Jan 2018, 14:50
Napisal/-a nkolenc
Ne.