Stran 1 od 1

Obremenitev

Objavljeno: 29 Jan 2018, 11:27
Napisal/-a rzejn
Kmetija bi kandidirala na razpisu in je na seznamu kmetij, ki imajo vstopne pogoje.Trenutno nimajo ustrezne obremenitve, že v aprilu 2018 pa bo obremenitev več kot 0,7 GVŽ/ha.
Ali ta kmetija lahko kandidira?
Ali izpolnjuje pogoje?

Re: Obremenitev

Objavljeno: 29 Jan 2018, 11:36
Napisal/-a nkolenc
Ne, kmetija nima pogojev za kandidiranje.