Obremenitev
Objavljeno: 29 Jan 2018, 11:27
Kmetija bi kandidirala na razpisu in je na seznamu kmetij, ki imajo vstopne pogoje.Trenutno nimajo ustrezne obremenitve, že v aprilu 2018 pa bo obremenitev več kot 0,7 GVŽ/ha.
Ali ta kmetija lahko kandidira?
Ali izpolnjuje pogoje?
Ali ta kmetija lahko kandidira?
Ali izpolnjuje pogoje?