odstop od vloge
Objavljeno: 04 Jun 2018, 10:39
Pozdravljeni,
Prejemnik pozitivne odločbe in že tudi prvega obroka podpore želi odstopiti od vloge.
Od vloge bo odstopil iz osebnih razlogov, ki ne štejejo kot višja sila ali izjemne okoliščine.
Kakšen je postopek (dopis, aplikacijsko), kam vrne sredstva in kdaj, ali so tu kakšne obresti (če DA, koliko in od katerega dne naprej)?
Hvala in lep pozdrav!
Prejemnik pozitivne odločbe in že tudi prvega obroka podpore želi odstopiti od vloge.
Od vloge bo odstopil iz osebnih razlogov, ki ne štejejo kot višja sila ali izjemne okoliščine.
Kakšen je postopek (dopis, aplikacijsko), kam vrne sredstva in kdaj, ali so tu kakšne obresti (če DA, koliko in od katerega dne naprej)?
Hvala in lep pozdrav!