Stran 1 od 1

odstop od vloge

Objavljeno: 04 Jun 2018, 10:39
Napisal/-a jzagar
Pozdravljeni,

Prejemnik pozitivne odločbe in že tudi prvega obroka podpore želi odstopiti od vloge.
Od vloge bo odstopil iz osebnih razlogov, ki ne štejejo kot višja sila ali izjemne okoliščine.
Kakšen je postopek (dopis, aplikacijsko), kam vrne sredstva in kdaj, ali so tu kakšne obresti (če DA, koliko in od katerega dne naprej)?

Hvala in lep pozdrav!

Re: odstop od vloge

Objavljeno: 06 Jun 2018, 08:20
Napisal/-a nkolenc
O odstopu je potrebno pisno obvestiti agencijo. Vlagatelju bo nato poslana nova odločba za vračilo sredstev.