Stran 1 od 1

Višja sila

Objavljeno: 15 Okt 2018, 11:28
Napisal/-a dzadnik
Nosilcu kmetije in vlagatelju se je zdravstveno stanje zelo poslabšalo, kar lahko dokazuje z zdravniškim potrdilom.
Prvi del plačila so na kmetiji prejeli, vendar zaradi poslabšanja bolezni ne bodo mogli izpolniti poslovnega načrta ( predvsem obtežba) in razvojnih ciljev.
Ali lahko z ustreznimi zdravniškimi izvidi uveljavljajo višjo silo ( in ne vrnejo prvega obroka)?
Če to ni mogoče, kakšen je postopek za vračilo že nakazanih sredstev?
Hvala in lep pozdrav.

Re: Višja sila

Objavljeno: 29 Okt 2018, 08:54
Napisal/-a nkolenc
Za konkretni primer vam bomo po prejemu vaše dokumentacije posredovali odgovor.