Stran 1 od 1

zaposleni

Objavljeno: 19 Feb 2019, 08:18
Napisal/-a mdolzan
Podjetje je imelo leta 2017 v povprečju 9,55 zaposlenih po delovnih urah (podatek iz izkaza poslovnega izida za leto 2017). Trenutno je v podjetju zaposlenih 8 oseb. Skladno s pogoji razpisa bo zaposlilo 1 novo osebo. Ob oddaji zahtevka mora imeti skupno 9 ali 10 oseb?

Re: zaposleni

Objavljeno: 19 Feb 2019, 12:39
Napisal/-a rzgajnar
Ob oddaji zahtevka mora imeti 9 zaposlenih.