Točke INOVACIJE
Objavljeno: 18 Mar 2019, 11:37
Predmet investicije bodo silosi za skladiščenje krme. Za pridobitev točk pri INOVACIJAH ("naložba v ureditev objektov za skladiščenje dveh ali več kmetijskih kultur, ki jih bo kmetijsko gospodarstvo na novo uvedlo z naložbo..."). Kmetija bi v omenjenih silosih skladiščila 2 kulturi, ki jih bo na novo uvedla v kolobar. Zanima nas kdaj je potrebno prvič posejati ti dve novi kulturi? Iz teksta razberemo, da je to po izvedeni naložbi, se pravi naslednje leto ko bodo postavljeni silosi je potrebno ti dve novi kulturi imeti v zbirni vlogi, ali si prav razlagamo?