Sprememba nosilca
Objavljeno: 06 Nov 2019, 11:05
Na kmetiji so menjali nosilca. En račun je še na starega, ostali bodo na novega. Tudi 1.500 EUR dobi verjetno novi. Ali mora kaj sporočiti menjavo nosilca ali samo opiše v PRP-10?
Spletni forum ARSKTRP in MKGP
https://forum2.arsktrp.gov.si/