Stran 1 od 1

kmetijska mehanizacija, delež naložbe

Objavljeno: 10 Avg 2020, 10:51
Napisal/-a ufisinger
Kako je z nakupom kmetijske mehanizacije poleg tega da mora biti naložba povezana z novogradnjo in rekonstrukcijo ali so kakšne omejitve pri nabavi mehanizacije? Ali je potrebno da je pretežni del naložbe v gradnjo…?

Re: kmetijska mehanizacija, delež naložbe

Objavljeno: 11 Avg 2020, 07:38
Napisal/-a nlenardic
Deleži niso predpisani, le pogoj, ki ga navajate.