vodni zbiralnik
Objavljeno: 25 Avg 2021, 10:19
Ker gre pri tem razpisu za ureditev ZNS, me zanima, kakšno dovoljenje (gradbeno ali uporabno) potrebuje vlagatelj, ki ima obstoječi vodni zbiralnik za zbiranje meteornih voda, ki je bil zgrajen pred mnogimi leti (mogoče 50 let nazaj); zdaj bi ga uporabil za namakanje in oroševanje (protislansko zaščito) sadovnjaka. Vodni zbiralnik ima prostornino vode okrog 3.500 m3, polni se s površinskim dotokom meteornih voda.