Težava pri poročilu o gibanju
Objavljeno: 02 Mar 2009, 13:49
Ko vnašam poročilo za gibanje in ko naredim enega ter ga shranim in želim začeti novega za naslednji mesec mi to, kar vnašam v naslednji mesec spremeni v iste številke tudi v prejšnjem poročilu za gibanje.
Delam pa s programom, ki smo ga dobili na izobraževanju v Celju.
Kaj bi to lahko bilo? Je to le napačen postopek vnašanja?
Delam pa s programom, ki smo ga dobili na izobraževanju v Celju.
Kaj bi to lahko bilo? Je to le napačen postopek vnašanja?