Stran 1 od 1

Zamenjava opreme

Objavljeno: 31 Avg 2017, 05:36
Napisal/-a jmotaln
Pozdravljeni,

KMG želi investirati v zamenjavo 7 let stare opreme, saj želijo spremeniti način reje. Oprema je še vedno v amortizaciji - ali lahko to predstavlja kakšno težavo pri prijavi na razpis?

Hvala in lp

Re: Zamenjava opreme

Objavljeno: 31 Avg 2017, 13:56
Napisal/-a lrojec
Ne, to ne predstavlja težave.