Zamenjava opreme
Objavljeno: 31 Avg 2017, 05:36
Pozdravljeni,
KMG želi investirati v zamenjavo 7 let stare opreme, saj želijo spremeniti način reje. Oprema je še vedno v amortizaciji - ali lahko to predstavlja kakšno težavo pri prijavi na razpis?
Hvala in lp
KMG želi investirati v zamenjavo 7 let stare opreme, saj želijo spremeniti način reje. Oprema je še vedno v amortizaciji - ali lahko to predstavlja kakšno težavo pri prijavi na razpis?
Hvala in lp