Zamenjava opreme

Moderatorji: rpakiznlenardicsimonisekp

Odgovori
jmotaln
Prispevkov: 0
Pridružen: 29 Feb 2016, 11:31

Zamenjava opreme

Pozdravljeni,

KMG želi investirati v zamenjavo 7 let stare opreme, saj želijo spremeniti način reje. Oprema je še vedno v amortizaciji - ali lahko to predstavlja kakšno težavo pri prijavi na razpis?

Hvala in lp
lrojec

Re: Zamenjava opreme

Ne, to ne predstavlja težave.
Odgovori

Vrni se na “8. JR za leto 2017 za naložbe kmetijskih gospodarstev v lastno primarno pridelavo kmetijskih proizvodov (datum objave: 28. 7. 2017)”