upravičen strošek

Moderatorji: rpakizsimonisekpTina K. Hočevar

Odgovori
burjapetra
Prispevkov: 0
Pridružen: 05 Jun 2017, 06:18

upravičen strošek

Kmetu je v poplavah poplavilo tudi kombi in avto caddy. Oboje je registrirano kot gospodarsko vozilo/dostavno vozilo za namen opravljanja dopolnilne dejavnosti. Ali sta vozili upravičen strošek?
Tina K. Hočevar
Prispevkov: 146
Pridružen: 04 Mar 2024, 14:10

Re: upravičen strošek

NE, podpora iz podukrepa podpora za obnovo kmetijskega zemljišča in potenciala kmetijske proizvodnje, ki sta bila prizadeta zaradi naravnih nesreč, slabih vremenskih razmer in katastrofičnih dogodkov, je namenjena naložbam v osnovna sredstva za primarno kmetijsko pridelavo iz Priloge I k Pogodbi, ki so bila poškodovana ali uničena v poplavah v avgustu 2023.
Odgovori

Vrni se na “M05.2 Podpora za obnovo kmetijskega zemljišča in potenciala kmetijske proizvodnje, ki sta bila prizadeta zaradi naravnih nesreč, slabih vremenskih razmer in katastrofičnih dogodkov”