denarna poročila

Moderatorji: mbogovicjdular

Odgovori
agabrijel

denarna poročila

ko nastavim novo leto np. 2008, ali moram potem na novo napisati poročilo o gibainju pridelkov in živine ali se samo prenese in kako? Če pri denarnem poročilu pišemo zneske s šestimi številkami, se prva pri vnosu vidi, pri poročilu pa ne!
agabrijel

Re: denarna poročila

Ko odprete novo leto si nastavite nove temeljnice in nov seznam za gibanje. Iz prejšnjega leta se prenesejo samo popisni listi.
Odgovori

Vrni se na “FADN”