Sušilnica

Moderatorji: dfemecrzgajnar

Odgovori
jmotaln
Prispevkov: 0
Pridružen: 29 Feb 2016, 11:31

Sušilnica

Pozdravljeni,

upravičenec bo nabavil sušilnico za les. Glede na to, da sušilnica ne deluje brez kotla za ogrevanje me zanima ali lahko podamo med upravičene stroške tudi kotel na lesno biomaso, saj je le-ta del sušilnice?

Hvala in lp
rzgajnar
Prispevkov: 208
Pridružen: 22 Feb 2016, 14:08

Re: Sušilnica

Da, vendar se mora uporabljati samo za sušenje lesa, ne za ogrevanje.
Odgovori

Vrni se na “Upravičeni stroški”