delovna sila

Moderatorji: rpakiznlenardicsimonisekp

Odgovori
mavbersek
Prispevkov: 0
Pridružen: 18 Feb 2009, 11:58

delovna sila

V kolikor vlagatelj pri napravi trajnih nasadov najame delovno silo za izvedbo le te investicije ali lahko to naredi tudi preko strojnega krožka?
Ali zadostuje kot dokazilo o občasno najeti delovni sili tudi podjemna pogodba?

LP, Marjana
lrojec

Re: delovna sila

Vlagatelj mora za stroške, ki jih uveljavlja pri zahtevku predložiti plačane račune in potrditve o plačilu, razen v primeru prispevka v naravi. Prispevek v naravi je mogoč le s strani članov kmetije oziroma zaposlenih v primeru podjetja. Če investicijo izvede preko strojnega krožka, mora predložiti račun kot velja za drugo najeto delovno silo. Velja tudi podjemna pogodba.
Odgovori

Vrni se na “1. javni razpis za naložbe, namenjene prilagoditvi na podnebne spremembe in izvajanju tehnoloških izboljšav ter znižanju stroškov pridelave, za leto 2016 (datum objave 12. 2. 2016)”